CZK / EUR
Blog I Info o klubu I Registrace I Přihlášení

Homocystein Vitality s aloe vera (preventivní)

Homocystein Vitality s aloe vera je účinný doplněk stravy, který pomáhá předcházet civilizačním onemocněním. Obsahuje vitamíny  B6, B9 (kyselina listová), B12, zinek a aloe vera, která regeneruje vnitřní prostředí těla. Tento doplněk stravy je vhodný pro vegetariány i vegany.

běžná cena: 750 Cena: 750 Kč
(denní dávka od 6,25 Kč)
Kusů
  skladem
(Expedujeme do 24 hodin)

Doporučené dávkování
Při prevenci proti civilizačním chorobám užívejte jednu tobolku denně. Vždy tobolku dobře zapíjíme vodou.

Pro cílené snížení Hcy, Vám doporučujeme vyšetření hladiny Hcy v krvi u odborných poradců http://vitaminyspribehem.cz/poradci-s-pribehem/, kteří Vám na základě výsledků doporučí dávkování.

Kolik kapslí je v jednom balení?
120 ks. Toto balení vystačí na 4 měsíce základního preventivního dávkování.

Výživové hodnoty v jedné tobolce
Aloe vera 300 mg,  Inulin – čekanková vláknina 287 mg, Vitamin B6-pyridoxin 20 mg (1 428 % RHP), Zinek 4 mg (40 % RHP), kyselina listová (Metafolin) 400 μg (200 % RHP), Vitamin B12-methylkobalamin 100 μg (4 000 % RHP)

Upozornění:
Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl. Skladujte v suchu a teplotě do 25 °C.

Doplňující informace:
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.