SK (EUR)
Blog I Info o klubu I Registrace I PřihlášeníJak rozumět krevním testům


12. června 2019

Pouze to, co je pro nás ideální, by mělo být standardem!!! 

Vstáváme plni radostného očekávání nebo je před námi další den plný sebezapírání?!
Navzdory svému vnitřnímu cítění, které nás varuje jít jinudy než správně, uchylujeme se ke kompromisům. Vždy se zdají být tím nejjednodušším řešením... až najednou nevíme kudy z labyrintu. 

Ideál nebo standard? Vlastně si vybíráme v každém okamžiku, někdy raději "pamatujeme na zadní kolečka" a už jen při představě nebezpečí nám "tuhne krev v žilách". Jindy "máme pro strach uděláno", "chytíme příležitost za pačesy" a "máme kliku", protože "odvážnému štěstí přeje". 

Možná právě odvaha je tou cestou z labyrintu ven, k jedinečně jedinečné osobní realitě. 
Paradoxem je, že zrovna u nejdražší a životodárné krve mohou být ideální hodnoty laboratorních rozborů značně vzdáleny hranicím hodnot standardních. A čím více se těm hranicím přibližujeme, tím je nám hůř a myslíme si, že není sebemenší důvod se tak cítit, protože podle výsledků je všechno v pořádku. Jenže ve skutečnosti je to pouze v normě a odchylky od ideálních hodnot upozorňují na vznikající malé nepořádky. A není nic snazšího než je pomocí vitamínů a minerálů uklidit a nadále udržovat. A že je pravidelný úklid jednodušší, než jednou za čas ten generální, víme všichni.

Pokud umíme číst z krevních rozborů, můžeme předcházet nemocem. Na třídenním kurzu Krevní rozbory pro veřejnost Vás celostní lékařka Barbara Miller naučí rozumět hodnotám vaší krve, čím vznikají a co způsobují odchylky, jak je odstranit a předcházet jim. Jedinečná příležitost jak vzít zdraví do svých rukou.
Více na: https://vitaminyspribehem.cz/cs/kurz-miller1/

Videopozvánka na kurz
zpět na seznam